Nadčasový Travertín

Kolekcia Thermae, talianskeho výrobcu NovaBell, je oslavou starovekého kúzla travertínu. Jedinečný, nádherný kameň, ktorý aj dnes stále oživuje povrchy svojim vrúcnym objatím. Inovatívna 3D digitálna technológia zaručuje neuveriteľné vizuálne a hmatové efekty na povrchu dlažby. Žiarivé, digitálne vyrábané, reliéfy prinášajú neobmedzené množstvo variant a sú dokonale zladené s aplikovanými farbami.

Technologický proces 3D NovaBell zahŕňa počiatočný digitál, nanesenie lepidiel a drviny na rovinný povrch, po ktorom nasleduje druhá, koordinovaná aplikácia farebných glazúr. Konečným výsledkom je dokonalá fúzia trojrozmerných povrchov a farby, čo má za následok bezkonkurenčný realizmus.

Vybrať si môžete z palety piatich farieb, vďaka ktorým bude akýkoľvek priestor pôsobiť teplým a sofistikovaným dojmom. Technológia 3D DAT umožňuje vytvoriť povrchy dlažieb s dôrazom na dokonalý detail prírodného kameňa. Farebné odtiene a trojrozmernú štruktúru zdôrazňujú meniace sa tiene a svetlo na povrchu dlažby.

https://www.novabell.it/en/collections/thermae/

Galéria