Panaria - Trilogy

Pre vytvorenie dizajnu, ktorý má očariť predovšetkým pôvabom a luxusom, je mramor jasnou voľbou. Elegancia, čistota, harmónia: tri jedinečné pocity pre nový koncept domova. Večné kúzlo dlažieb s mramorovým efektom oceníte najmä vo väčších miestnostiach.

Séria Trilogy ponúka kombináciu rôznych formátov a dekoratívnych motívov, ktoré reprezentujú čistotu mramoru v celej jeho nádhere. Elegantné a rafinované priestory, v ktorých sa klasicizmus a tradícia spájajú v ucelenom dizajne. Rektifikované formáty umožňujú pokládku s minimálnymi škárami, čo vytvára pozoruhodný estetický efekt.

Dlažby a obklad zo série TRILOGY sú ošetrené antibakteriálnou technológiou PROTECT. Antibakteriálny štít zabudovaný v keramickom výrobku eliminuje až 99,9% povrchových baktérií. Pre zdravý, bezpečný a chránený domov.

Unikátna estetika - rozmanitosť digitálne vytlačených grafík s vysokým rozlíšením zabezpečuje, že sa jednotlivé dlaždice líšia od ostatných. Viacfarebné povrchy vnášajú do priestoru harmóniu a jednoduchosť.

https://www.panaria.net/collection/trilogy

Galéria