Profil spoločnosti

Firma Štefan Ratkoš - UNIMIX vznikla v roku 1991 v objekte bývalého štátneho obchodu so stavebným materiálom.

Od svojho vzniku až doteraz sa spoločnosť prepracovala medzi najväčších dodávateľov a predajcov stavebného materiálu vo svojom regióne. V našej ponuke nájdete nielen stavebný materiál, ale aj široký sortiment v oblasti vodoinštalácie, kúrenia a elektroinštalácie. Ponúkame tiež materiály pre kompletné vybavenie kúpeľní.

Kúpeľňa je miesto, kde sa začína a končí každý náš deň. Už niekoľko rokov sa jej venuje veľká pozornosť. Dnešná kúpeľňa totiž už nie je určená len na každodennú hygienu a pranie bielizne. V súčasnom ponímaní je to miesto odpočinku od uponáhľanej doby, očisty tela i mysle.

Naše kúpeľňové štúdio Vás očarí širokým výberom obkladov, dlažieb a kúpeľňového nábytku. V spolupráci s našimi partnermi dodávame na trh značky, ktorých kvalita a spoľahlivosť je overená časom a preto sa na ne môžme s dôverou obrátiť.

Naším cieľom je obohatiť Váš byt, či dom o materiály, vďaka ktorým zažijete príjemnú atmosféru domova. Kladieme veľký dôraz nielen na estetiku, ale i na ergonómiu a funkčnosť. Vyberte si z ponuky atraktívnych nadčasových materiálov, ktorých dizajn odráža tie najnovšie trendy v bývaní.

Výstavba kúpeľne, alebo jej rekonštrukcia patrí medzi investície na dlhšiu dobu. Preto je dôležité nenechať nič na náhodu a pri jej plánovaní sa poradiť so skúsenými odborníkmi. Naši zamestnanci Vám ochotne poradia pri výbere obkladov, dlažieb i zariaďovacích predmetov. Ponúkame aj možnosť vyhotovenia grafickej 3D vizualizácie.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.